Hakkımızda
GezenAdam

Hakkımızda

GÜVEN KOLAY VE PARAYLA KAZANILAN BİRŞEY DEĞİLDİR HİÇ KİMSE İÇİN İTİBARIMIZI ZEDELEMEYİZ 

GEZENADAM  Türkiye'nin 71 İlin de 51 İlçesin de 450 personel ile 2.el oto Ekspertiz hizmeti ve diğer her konu da bünyesindeki personelleri ile insanlara mantıklı yapılabilir her dalda hizmet veren izmir merkezli bir firmadır. 
İnternet sitemiz dışındaki ilan sitelerinden bulduğunuz araçların ekspertizini yaptırıp sizlere en detaylı bir şekilde fotoğraf ve vidoelar ile aracın gerçek durumu hakkında bilgi vermekte ve sağlıklı bir karar verebilmeniz için profesyonel bir hizmet vermektedir.

GEZENADAM Satıcı ve alıcıları şeffaf güvenilir bir platformda buluşturmak için ekpertizini kendi bünyesindeki personelller ile yaptırıp satılık araç ilanlarını kendisi oluşturmaktadır. Satıcılar sadece aracın satış fiyatını ve ilan açıklamasını mail atarak bildirmekte oluşturulan ilana eklenmektedir.

GEZENADAM  Müşteri odaklı hizmet veren bilgi platformudur.

Amacımız kapora dolandırıcıların dan ve yalan söyleyerek aracındaki boya değişen ve kusurları saklayıp size güven vererek şehir şehir gezemenize sebep olan insanlardan düzgün dürüst insanları ayırmak ve güvenle alım satım yapmanızı sağlamaktır. Sitemizdeki tüm araçlar gerçektir fotoğrafları bizim çalışanlarımız tarafından çekilmiştir. Kapora dolandırıcısı olması olanaksızdır. 

İlan vermek isteyen kim olursa olsun aracında ne kusur tespit edilirse o şekilde paylaşılır.

Güven kolay ve parayla  kazanılan birşey değildir hiç kimse için itibarımızı zedelemeyiz. 

gezenadam.com.tr' de ilana çıkan aracın gerekli ekpertiz hizmetlerini vermek bu bilgileri son kullanıcı ile paylaşmaktadır.

Oluşturulan ilanlar satılmadığı sürece yayınlandığı tarihten itibaren 3 ay süreyle yayınlanır ve bitiminde yayından kaldırılarak sitemizin veribankasında muhafaza edilir .

Bir çok ekspertiz firması ile çalışmaktayız bu neden den standart bir ekspertiz raporu sitemiz tarafından oluşturulmuş yapılan ekspertiz raporlarındaki veriler bu forma sitemiz tarafından aktarılmaktadır.
Ekspertiz raporlarındaki motor performansı, OBD arıza tespit raporu, Amartisör verileri, Fren test raporları bir çok insan tarafından karışık ve anlaşılmadığından dolayı daha sade anlaşılır bir şekle çevirilmiştir.

 iletişim numaralarımız

0 506 124 09 36
0 541 806 58 71
Lütfen Dikkat..! Uyarı 0 850 217 16 62 nolu hattımıza SMS mesaj gönderimi yapılmamaktadır. Sadece Arama yapılabilir SMS Mesaj gönderim veya SMS Mesaj cevap hattı yoktur.

www.gezenadam.com.tr

 

GEZENADAM